TTM Kart Logo

TTM Kart Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

En Ucuz Görüşmeler

Ödeme ve İade Bilgileri

KİŞİSEL BİLGİLER ve GİZLİLİK POLİTİKASI

Kayıt aşamasında, sitede veya alım sürecinde verdiğiniz bilgiler size daha iyi bir servis temin edilmesini sağlamaktadır.
Kişisel bilgileriniz sunucularımızda yüksek güvenlik ile saklanırlar. Bu bilgiler özellikle (fakat bununla sınırlı olmamak kaydıyla) istatistiki amaçlar için kullanılmaktadır

KREDİ KARTI İLE ÖDEME İŞLEMİ

Ödeme aşamasında kullandığınız kişisel ve kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda kayıt altında tutulmamaktadır. Buradaki bilgiler doğrudan bankaya iletilmektedir ve banka tarafından provizyon alındığı taktirde işleminiz başarılı olarak değerlendirilir. Bilgileriniz herhangi bir üçünü şahıs ile paylaşılmamaktadır.

SATIŞ VE GERİ İADE

ttmtelekom.com.tr adresi üzerinden satın alacağınız tüm ürünler sanal ürünlerdir. Kargo ile teslimat gerektirmeyen bu ürünler, ödemeniz banka tarafından onaylanır onaylanmaz sistemimizdeki hesabınıza eklenir. Beklenmedik hatalardan kaynaklı doğabilecek sorunlar için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz ile bu durumları bize bildirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödemelerin geri iadesi ve iptali yoktur.

Telefon : +90 212 510 76 76 (PBX), Faks : +90 212 510 73 30, Adres : Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:80 Kat:2 34050 Eyüp / İSTANBUL - Türkiye
© TTM Kart bir TTM Telekom markasıdır. Tüm hakları TTM Kart tarafından saklıdır.

© 2023 TTM ILETISIM

TTM Telekom Müşteri Hizmetleri Destek Hattı TTM Telekom D&B sertifikalıdır. TTM Telekom iso 9001 sertifikalıdır. TTM Telekom iso 27001 sertifikalıdır. TTM Telekom telkoder üyesidir.